Türksal’dan En İdeal Proje – Hürriyet Ege

Türksal’dan en “İdeal” proje

İzmir’de 2005’ten bu yana, başladığı projelerini zamanından önce teslim etmesi ile tanınan Türksal İnşaat, bu kez , kentin hızla gelişen ve en gözde konut projelerinin yer aldığı Çiğli Harmandalı’nda çağdaş şehirciliğin en üst düzey örneklerinden birini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kaliteden taviz vermeyen anlayışıyla müşteri memnuniyetinde üst sıralarda bulunan firma, geçen şubatta yapımına başladığı ‘İdean Yaşam Evleri’ni 18 ayda tamamlamayı planlıyor.

Projenin 5 bin 359 metrekarelik inşaat alanının yüzde 74’ünün peyzaj ve otopark alanı olarak ayrıldığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Türksal, “5 blok halinde yükselen projemizde 72 daire ve 3 dükkan bulunuyor.2+2 ve 3+1 olmak üzere iki tip daireden oluşan İdeal Yaşam Evleri’nde 2+1 122 metrekare, 3+’ler ise 156 metrekare olarak tasarlandı. Yarısı şimdiden satıldı” dedi. Projede yüzde 0.69 faizle 120 ay vadeli konut kredisi imkanı da sunuluyor. Otopark, bisiklet park alanı, otomatik bahçe sulama, 7/24 kameralı güvenlik, özel site güvenliği, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, kamelya, spor salonu gibi bir dolu ayrıcalık bulunuyor.

Yeni Proje Yolda

Murat Türksal, 96 dairelik yeni projenin müjdesini verdi. Çekirdek aile kavramının yaygınlaştığı ve küçük dairelere talebin arttığını söyleyen Türksal, “Daireler 2+1 ve 1+1’den oluşacak. Üniversite ve sağlık kenti Çiğli’nin yıldızı giderek artıyor. Konut almayı düşünenlere tavsiyem, ileriye dönük prim yapacak bölgeleri tercih etmeleri” dedi.