Türksal Şanslı Evler Projesi – Ben Haber

Türksal İnşaat’ın “Şanslı Evler” projesinin temel atma ve örnek dairenin açılışı Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.Başkan Arslan , İzmir’in parlayan yıldızı Çiğli’de yatırım yapan Türksal İnşaat’ı ve Murat Türksal’ı tebrik etti.

İzmir’de 2005’ten bu yana, müşteri memnuniyeti, kalite ve güven ilkelerini temel alan anlayışıyla yaşama ve yatırımla değer katan Çiğli Harmandalı’nda farklı bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

“Lüksün tanımını değiştiriyoruz” diyerek yola çıkan firma, gençler ve kendini genç hissedenler için “Şanslı Evler” kuruyor. Katip Çelebi Üniversitesi’nin yakınında 7 bin 588 metrekare inşaat alanında iki blokta toplam 96 daireden oluşan proje, zemin +6 katta 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri sunuyor. Merkeze yakın ama şehrin karmaşa ve stresinden uzak bir yaşamın kapılarını açan “Şanslı Evler”de lüks standart olarak sunuluyor. Bütün detayların düşünüldüğü projede, kapalı otopark, yüzme havuzu, açık hava sineması, spor salonu, barbekü alanı, jakuzi, sauna, merkezi ısıtma ve merkezi sıcak su yer alıyor.

Türksal İnşaat’ın genç patronu Murat Türksal “İnşaata başladığımız her arsanın üzerinde, sadece yeni bir bina değil, yeni bir güven inşa ettik. Yaptığımız binalar büyüdükçe, insanların ve finansman kuruluşların bize olan güvenleri de büyüdü. Türksal İnşaat, sadece bir inşaat markası değil, güven duygusunun yeni simgesi oldu. İnşa ettiğimiz güven, binalarımızın piyasadaki en uygun kredi koşullarıyla satılabilmesinin yolunu açtı. Yeni geliştirdiğimiz projelerimiz, henüz yapım aşamasında olduğu sürelerde yok sattı. Her yeni projemiz bir öncekinden daha iyi oldu” dedi.

Şirketin değerleri ve önümüzdeki dönem projeleriyle ilgilide bilgi veren Türksal şunları kaydetti: “İlk inşaatımızdan halen devam etmekte olan projelerimize kadar hiçbirinde verdiğimiz sözlerin aksamamış olması ve kalplerde edindiğimiz kalıcı yerimiz, şirketimizi büyüten en büyük değerlerimiz.

Personelimizden müşterimize, tedarikçilerimizden ilişki içerisinde olduğumuz kamu ve finansman kuruluşlarına kadar tüm kişi ve kuruluşların nezdinde sözlerimize duyulan güven, Türksal İnşaat yönetimi tarafından bugüne kadar elde edilen ene büyük kazanç olarak kabul ediliyor. Şirketimizin en büyük değerleri olan kurumsal güvenilirliğimizi ve nünün ayrılmaz bir parçası olan işimizdeki mükemmelliğimizi bir an için bile olsa kaybetmemek amacıyla oluşturduğumuz kalite politikamız mevcut.Nu da bize müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak yüksek kalitede projeler geliştirmemize, uzun ömürlü projelerle değer yaratmamıza yardımcı oluyor. Kalite hedeflerimize ulaşmak için her zaman en iyi çözüm ortakları, tedarikçiler ve çalışanlarla işbirliği yapıyoruz. Önümüzdeki yıllarda değişik projelerde yer almak, İzmir’in en iyi inşaat firmalarından biri olmak istiyoruz.”

Türksal İnşaat Hakkında

Türksal İnşaat oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile faaliyetlerine başladığı ilk günden beri müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarına ara vermeden gelişimini sürdürmektedir. Firma olarak amacımız sadece konut yapmak değil, yaşam standartları ile doğru orantılı olarak; depreme dayanıklı, güvenli, konforlu, modern yaşam alanları sunmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojiyle birlikte kendimizi sürekli geliştirmeye, kaliteyi makul fiyata satarken, kazanırken kazandırmaya azami özen göstermekteyiz.

Müşterilerimize teslim ettiğimiz tüm yapılarda imalat garantisi sunarak, önceden öngörülmeyen sorunlara teknik ekibimizle anında çözüm sunuyoruz. İşimize olan saygı ve tutkumuzla uzun yolculuğumuza devam etmekte doğruluk, dürüstlük ve güven ilkelerini benimseyerek yepyeni projelerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.